Начальник виправної колонії придбав два Mitsubishi Outlander за півтора мільйониНачальник ДУ “Криворізька виправна колонія (№80)” Ігор Штупун придбав одразу два автомобілі. Об этом сообщает fix-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації дерслужбовця.


Сьогодні, 14 травня, Штупун задекларував придбання одразу двох автомобілів Mitsubishi Outlander вартістю 750 та 680 тисяч гривень. Обидва авто – новенькі – 2018 року випуску і придбані в салоні.Загальна вартість двох авто – 1 мільйон 430 тисяч гривень. Слід зазначити, що вартість авто вказана коректно. Вживане авто Mitsubishi Outlander 2018 року на спеціалізованому сайті коштує близько 30 тисяч доларів США, і нове з салону також вкладається у вказані межі.


Декларація Штупуна за 2018 рік досить скромна. Держслужбовець має лише квартиру у Кривому Розі та 1600 доларів США готівки. Також Штупун задекларував 295 тисячі 311 гривень зарплати за минулий рік, отже держслужбовець отримує 24 тисячі 600 гривень на місяць.


Звідки з такими статками у Штупуна взялися півтора мільйони на придбання двох авто наразі невідомо.


Нагадаємо, українець задекларував понад 10 мільярдів гривень.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/nachal-nyk-vypravnoi-kolonii-prydbav-dva-mitsubishi-outlander-za-pivtora-mil-yony/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя